11 października

Dnia 11 października tego roku odbyło się spotkanie z ks. Jarosławem Dziedzicem, misjonarzem pracującym w Boliwii. Ksiądz Jarek przybył do naszej szkoły na zaproszenie Samorządu Uczniowskiego.

 

 

 

Nasz gość już od pierwszej chwili zachwycił nas swoją otwartością, radością, dowcipem i niesamowitym temperamentem. Uczniowie z dużą uwagą słuchali słów misjonarza. Opowiadał o dzieciach, rówieśnikach naszych uczniów, o ich życiu codziennym w Boliwii i problemach z tym związanych. Ksiądz Jarek ubogacał swoje opowieści pięknymi zdjęciami i eksponatami, które budziły żywe zainteresowanie i na pewno zapadły głęboko w pamięci.

Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mimo tak wielu zajęć ks. Jarek zechciał nas odwiedzić i podzielić się z nami swoimi przeżyciami i doświadczeniami.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Anna Cielemęcka