Pierwszy dzień wiosny

21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Klasa I,II i III postanowiła spędzić ten dzień poza szkołą. Wybraliśmy się na wycieczkę do Siedlec. Najpierw pojechaliśmy do Nadleśnictwa Siedlce. Tam obejrzeliśmy film pt. "Wiosna w lesie", mogliśmy także wykazać się swoją wiedzą na ten temat, rozwiazując zagadki. Bardzo nam się podobało, gdy mogliśmy wysłuchać odgłosów ptaków i innych zwierząt. Poczuliśmy się tak, jakbyśmy byli w środku lasu.

Wreszcie przyszedł czas na Trickolandię, czyli Fantastyczny Świat Iluzji. To miejsce, w którym każdy może poczuć się jak Alicja w krainie czarów. Czekały tam na nas niezwykłe atrakcje m.in. trickartowe obrazy, których częścią można się stać, wirujący tunel, lustrzany labirynt,biblioteka nieskończoności, zatopiony statek pirata, kosmiczny kalejdoskop, sala laserowa. Mogliśmy także posurfować na desce, wpaść do kryształowej kuli złej czarownicy, powalczyć z grawitacją, zostać zabawką dla kota. Czas w tym niezwykłym miejscu minął nam bardzo szybko i niestety, musieliśmy wracać do szkoły. To był bardzo miły i udany dzień.