Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny

Projekt "Bądź widoczny, bądź bezpieczny"

Od 31 sierpnia 2014r. każdy pieszy poruszający się po zmierzchu po drodze, poza obszarem zabudowanym, musi posiadać elementy odblaskowe. Zasada jest prosta: im bardziej będziemy widoczni, tym lepiej.

W związku z powyższym, Samorząd Województwa Mazowieckiego, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, jak i Mazowiecka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w porozumieniu z Wojewódzkimi Ośrodkami Ruchu Drogowego rozpoczęli w 2014r. kampanię społeczną: "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny".

23 maja ta kampania zawitała do Naszej Szkoły.

Naszymi gośćmi byli m.in.:

p. Beata Trzcińska - Przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie

p. Dariusz Napiórkowski, p. Dariusz Stopa, p. Jerzego Chmielińskiego - Przedstawicieli Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach

p. Leszek Jastrzębski - Przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach

Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach.

Zobaczcie fotorelację, przedstawiającą trzy bloki tematyczne przygotowane dla Naszych Uczniów.