grudzień 18/19

Wigilia szkolna 2018

Wigilia szkolna 2018

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przeżywaliśmy w dniu 21 grudnia 2018 roku szkolną Wigilię. Na tę uroczystość zaproszono Panią Wójt Iwonę Księżopolską, przedstawicieli Rady Gminy , Księdza Proboszcza, emerytów - byłych pracowników szkoły oraz rodziców naszych uczniów.

Uczniowie klasy III oraz część uczniów klas "0", I, II przedstawili "Bajkowe Jasełka". Przeżyliśmy wspólnie dzień narodzin Pana Jezusa.

Do żłóbka przychodziły rożne osoby, również  bajkowe, aby oddać cześć Nowonarodzonemu Dziecięciu.  Przedstawienie  uzupełniło wspólne kolędowanie.

 

Więcej…

Mikołajki

6 grudnia 2018r. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Niwiskach wspólnie z GOK i Radą Rodziców Szkoły  był współorganizatorem mikołajkowego wieczoru. Na dzieci czekało wiele atrakcji m.in. spotkanie z Mikołajem i uroczyste rozświetlenie choinki przy OSP w Niwiskach. Na uroczystość przybyła również Pani Wójt-Iwona Księżopolska. Podczas zapalania choinki w tle było słychać kolędy. Każde dziecko otrzymało drobny upominek. Na koniec czekał na wszystkich przepyszny bigos, gorąca kawa i herbata. Poczęstunek przygotowany był przez pracowników szkoły.

Cieszymy się bardzo, że na spotkanie przybyli w tak licznym gronie: uczniowie, rodzice, nauczyciele i cała lokalna społeczność.

 

Więcej…