Jesteś tutaj: Start / Przedszkole

Przedszkole

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Dzień tańca
30 kwietnia 2024

Dzień tańca

Taniec to bardzo popularna aktywność nie tylko wśród dorosłych, ale i wśród dzieci. Sprzyja podnoszeniu sprawności fizycznej, kształtuje estetykę, harmonię ruchów i poczucie rytmu. Taka aktywność ruchowa pomaga również przedszkolakom rozładować niespożyte zasoby energii. Aby ten dzień obchodzić jeszcze weselej, zaprosiliśmy do przedszkola Panią Martę, która jest instruktorem tańca. 

Przejdź do - Międzynarodowy Dzień Sportu
12 kwietnia 2024

Międzynarodowy Dzień Sportu

Międzynarodowy Dzień Sportu przypada na 6 kwietnia. Z tego powodu zajęcia poprowadził jeden z tatusiów i jednocześnie nauczyciel wychowania fizycznego Pan Przemek Ławecki. Każdy przedszkolak bardzo przejęty brał udział w przygotowanych konkurencjach. Każde prawidłowo wykonane ćwiczenie budziło w dzieciach ogromna radość i zadowolenie z dobrze wykonanego zadania. Po zakończonych zajęciach dzieci otrzymały medale, które zostały przygotowane przez Pana Przemka.

Przejdź do - Król Lew- praca plastyczna
11 kwietnia 2024

Król Lew- praca plastyczna

"Król Lew" to temat pracy plastycznej, którą przedszkolaki wykonały razem z przedstawicielką GOK-u p. Swietłaną Chojnacką. Serdecznie dziękujemy za przybycie. 

Przejdź do - Malowanie kawą
10 kwietnia 2024

Malowanie kawą

Dziś przedszkolaki wykonały swoje pachnące farby. Różne tony uzyskały poprzez różne natężenia stopnia palenia kawy oraz dzięki rozcieńczaniu jej z wodą.

Przejdź do - "Zajączek z Wielkanocnej Łąki"
29 marca 2024

"Zajączek z Wielkanocnej Łąki"

"Zajączek z Wielkanocnej Łąki, ".Pod takim hasłem w PRZEDSZKOLU w dniu 28 marca 2024 r. odbyły się zajęcia otwarte połączone z warsztatami kreatywno- plastycznymi. Celem zajęć było wzmacnianie więzi emocjonalnej w grupie przedszkolnej i w gronie rodzinnym oraz wywołanie radości z powodu zbliżających się świąt i uczestnictwa we wspólnej zabawie. Wielkanocny Zajączek zostawił dla przedszkolaków list i zadania, które z zaangażowaniem wspólnie z bliskimi zostały zrealizowane. Po wykonaniu ozdób wielkanocnych (jajek oraz świeczek), uczestnicy dostali dyplom oraz słodki upominek. Dziękujemy rodzicom oraz krewnym za liczny udział i zaangażowanie.

Przejdź do - Światowy Dzień Wody
29 marca 2024

Światowy Dzień Wody

Dziś przedszkolaki dowiedziały się jak ważna jest woda w naszym życiu. Następnie przeprowadzaliśmy eksperymenty z użyciem wody, wszyscy świetnie się bawili.