4 czerwca

XI Festyn Rodzinny pod  hasłem "Wybieram życie bez uzależnień i przemocy" to podsumowanie całorocznych działań profilaktycznych w Zespole Szkolno  - Przedszkolnym w Niwiskach. Jest to również ukazanie sposobu spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym.

W programie Festynu nie zabrakło m.in. występów artystycznych uczniów i rodziców, loterii fantowej, kiełbasek z grilla, malowania buzi, kiermasz książek, znakowania rowerów.

Impreza organizowana od 11 lat cieszy się dużym powodzeniem wśród lokalnej społeczności.

Festyn uświetnili członkowie XXVII Oddziału Związku Polskich Spadochroniarzy w Siedlcach oraz harcerze z Komendy Hufca w Siedlcach z Harcmistrzem Dariuszem Biedakiem.

Impreza organizowana była przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury w Mokobodach oraz Urzędu Gminy Mokobody.

Patronat medialny objęło Katolickie Radio Podlasie oraz Portal Internetowy podlasie24.pl.

Sponsorami imprezy byli:

- Państwo Anna i Marek Paczuscy z Niwisk