Aktualności 2012/13

czerwiec

28 czerwca

Żegnaj szkoło! Witajcie wakacje!

28 czerwca uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2012/2013.

Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła Pani Dyrektor Łucja Walencik,witając wszystkich bardzo serdecznie. Pani Dyrektor odczytała także list od przedstawicieli KRUS-u, skierowany do wszystkich dzieci, który przypominał nam o niebezpieczeństwach, związanych z wakacjami.

Więcej…

27 czerwca

POŻEGNANIE KLASY SZÓSTEJ

27 czerwca 2013 roku o godzinie 1100 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas szóstych. Na uroczystości obecni byli pani dyrektor Łucja Walencik, nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście.

Więcej…

22 czerwca

HAPPENING  PROFILAKTYCZNY

Wzięliśmy udział w pierwszym Ogólnopolskim happeningu profilaktycznym, w którym uczestniczyli również: Komendant Posterunku Policji w Mokobodach Artur Młotowski z funkcjonariuszami, Barbara Przesmycka – kierownik Gminnej Biblioteki w Mokobodach, Jan Wiliński z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych w Niwiskach i Kisielanach.

Więcej…

2 czerwca

Już po raz siódmy w naszej szkole odbył się festyn rodzinny, na którym wszyscy uczniowie wraz z rodzicami i gośćmi z zewnątrz wspaniale się bawili. Festyn otworzyła dyrektor szkoły - Pani Łucja Walencik wraz z Panią Wójt - Iwoną Księżopolską.

Impreza obfitowała w wiele atrakcji, które sprawiły wszystkim wielką radość.

Więcej…

Bezpieczna Szkoła

Reklama