październik

Pierwszy dzień wiosny

 

21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Klasa I,II i III postanowiła spędzić ten dzień poza szkołą. Wybraliśmy się na wycieczkę do Siedlec. Najpierw pojechaliśmy do Nadleśnictwa Siedlce. Tam obejrzeliśmy film pt. "Wiosna w lesie", mogliśmy także wykazać się swoją wiedzą na ten temat, rozwiazując zagadki. Bardzo nam się podobało, gdy mogliśmy wysłuchać odgłosów ptaków i innych zwierząt. Poczuliśmy się tak, jakbyśmy byli w środku lasu.

Wreszcie przyszedł czas na Trickolandię, czyli Fantastyczny Świat Iluzji. To miejsce, w którym każdy może poczuć się jak Alicja w krainie czarów. Czekały tam na nas niezwykłe atrakcje m.in. trickartowe obrazy, których częścią można się stać, wirujący tunel, lustrzany labirynt,biblioteka nieskończoności, zatopiony statek pirata, kosmiczny kalejdoskop, sala laserowa. Mogliśmy także posurfować na desce, wpaść do kryształowej kuli złej czarownicy, powalczyć z grawitacją, zostać zabawką dla kota. Czas w tym niezwykłym miejscu minął nam bardzo szybko i niestety, musieliśmy wracać do szkoły. To był bardzo miły i udany dzień.

 

Więcej…

Tuż za podium

 

W środę, 27 marca, w Suchożebrach odbyły się zawody halowe w piłkę nożną dziewcząt do klasy VI. Po rzutach karnych udało się wyjść z grupy, pokonując Mordy i Radomyśl. W półfinale ulegliśmy ekipie z Przesmyk, przegrywając jedną bramką w rzutach karnych. Ostatecznie uplasowaliśmy się na IV miejscu. Niesmak pozostał, ale to tylko motywacja do dalszej pracy. Gratulacje dla całej drużyny. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Nasza bramkarka - Sandra Woźna.

 

 

 

Więcej…

16 października

W 37 rocznicę wyboru  kardynała Karola Wojtyły  na papieża 16 października 2015 roku obchodziliśmy  XV Dzień Papieski pod hasłem:  ,,Jan Paweł II – patron rodziny ”.

W naszej szkole odbyła się  uroczysta Akademia ku czci naszego Wielkiego Rodaka.

 

Więcej…

22 października

Konkurs „Śniadaniowa Klasa” – klasa III

W konkursie „Śniadaniowa  Klasa”, organizowanym przez Zakłady Tłuszczowe „ Bielmar” wzięliśmy udział już po raz drugi.

22 października 2012r. zorganizowaliśmy  dzień zdrowego śniadania z margaryną „Śniadaniową”.

Więcej…

19 października

W dniu 14 października 2012 roku obchodziliśmy w naszej Ojczyźnie XII Dzień Papieski pod hasłem:  ,,Jan Paweł II – Papież Rodziny”.

Z tej okazji 19 października obyła się w naszej szkole uroczysta Akademia ku czci Tego Wielkiego Polaka.

Więcej…

Więcej artykułów…

Bezpieczna Szkoła

Reklama