Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Pasowanie na czytelnika
22 lutego 2024

Pasowanie na czytelnika

W dniu 16.02.2024 r. odbyła się w naszej szkole Uroczystość Pasowania na Czytelnika Biblioteki Szkolnej uczniów klasy I. Honorowym gośćmi były: Pani Wójt Iwona Księżopolska i Pani Dyrektor Aneta Gruca. Uczniowie z kl. II pod kierunkiem Pani bibliotekarki przygotowali krótkie przedstawienie, które wprowadziło pierwszoklasistów w świat bajek i baśni. Pierwszaki odgadywały zagadki i  rozpoznawały postacie z bajek oraz poznały zasady postępowania z książką, które zostały odczytane jako ,,życzenia książki”. Po obejrzeniu tego programu uczniowie kl. I złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na czytelnika.  Otrzymali też  w prezencie książki z programu ,,Mała książka- wielki człowiek” promującego czytelnictwo wśród dzieci oraz zakładki do książki wykonane przez uczniów kl. II z pomocą wychowawczyni. Na koniec każdy nowy czytelnik wypożyczył swoją pierwszą książkę w bibliotece szkolnej.

Przejdź do - Bal karnawałowy  klasa 2
19 lutego 2024

Bal karnawałowy klasa 2

"W karnawale czas na bale ,

wszyscy bawią się wspaniale.

Gdy muzyka pięknie gra,

każdy dobry humor ma."

 

30.01.24r. klasa II uczestniczyła w szkolnym balu karnawałowym.

Bawiliśmy się fantastycznie i już czekamy na następny bal, który, niestety,

będzie dopiero za rok.

 

Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka w Klasie I
19 lutego 2024

Dzień Babci i Dziadka w Klasie I

31.01 dzieci z klasy I gościły babcie i dziadków. Przygotowały wierszyki, piosenkę oraz  upominki. Był także smaczny tort.

Przejdź do - Dzień Zakochanych w klasie 1
15 lutego 2024

Dzień Zakochanych w klasie 1

Dzień świętego Walentego, popularnie zwany walentynkami, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez i uroczystości. Nie traktujemy go w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła. 14lutego dzieci z klasy pierwszej zostały obdarowane niespodzianką, która wywołała uśmiech na wszystkich twarzach. 

Przejdź do - Walentynki
15 lutego 2024

Walentynki

Walentynki. Z tej okazji Samorząd Uczniowski obdarowywał uczniów i pracowników szkoły serduszkami. Życzenia walentynkowe dostarczała "Poczta walentynkowa". Dla tych, którzy zapomnieli o napisaniu walentynki były także zrywki z miłym słowem rozwieszone na terenie szkoły.

Przejdź do - Warsztaty kl. II
15 lutego 2024

Warsztaty kl. II

29 stycznia klasa II brała udział w warsztatach "Obrazek z mchu".

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie limbos

    limbos

  • Powiększ zdjęcie limbos

    limbos