Ostatnie pożegnanie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 czerwca 2021

,, Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z Nami..."

      św. Jan

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci  Pani Grażyny Wojtczak naszej Koleżanki,  Nauczycielki i Wychowawczyni.

Stwórca Pan wyznaczył każdemu czas przyjścia i odejścia. Czas przemijania, który bywa nierównym, łączy się ze smutkiem, żalem, ale i nadzieją. I za księdzem Janem Twardowskim powtórzymy w imieniu zmarłej Grażyny słowa: „po prostu usiądę przy Panu i zwierzę swój sekret, że wierzyłam Panu Bogu jak dziecko”.

 

 

Przedwczesna śmierć wyrwała z naszego Grona Pedagogicznego Koleżankę Grażynę, obdarzoną wielkim talentem pedagogicznym, nauczycielkę o wielkim sercu i morzu dobroci dla uczniów naszej placówki, z ogromną pasją prowadzącą zajęcia oraz realizującą zainteresowania dzieci. Przeżyła swe życie w najpiękniejszy z możliwych sposobów. Swym charakterem, postawą życiową, poświęceniem wobec dzieci, przyjaciół, znajomych, otwartością i życzliwością wobec drugiego człowieka pokazała nam, co jest i życiu ważne i istotne. Jej pokora, cichość serca i umiłowanie zgody były dla nas przykładem do naśladowania. Pokazywała nam jak spokojnie znosić przeciwności losu. Kochała pracę, a dobro dziecka było dla niej zawsze najważniejsze. Dała się poznać jako osoba o pogodnym usposobieniu, zawsze uśmiechnięta, życzliwa i optymistycznie nastawiona do świata i ludzi. Była osobą mającą wiele planów życiowych, których nie dane jej było zrealizować. Grażynka była nam bliska, dlatego dzisiaj odczuwamy żal, smutek i pustkę. Uczucia te jednak z czasem przeminą. Grażynko, obiecujemy Ci pamięć i modlitwę.

Odpoczywaj w pokoju.
Dyrektor,  nauczyciele,  pracownicy obsługi i administracji, rodzice, uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Niwiskach

Galeria

  • Powiększ zdjęcie kondolencje

    kondolencje